Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

The Sims 4 – EA zwiększy liczbę odcieni skóry

Producentka The Sims 4 Lyndsay Pearson poinformowała, że tytuł już niebawem otrzyma nowe kolory skóry – oraz że zostaną naprawione problemy związane z odcieniami dostępnymi w produkcji.

W wideo opublikowanym na Twitterze Lyndsay Pearson mówi: – słyszymy was i zdajemy sobie sprawę, że nie zrobiliśmy wszystkiego, co w naszej mocy, by gra otrzymała różnorodność odcieni skóry i fryzur, jakiej oczekujecie.

Według producentki, twórcy już wkrótce zaradzą temu problemowi: odpowiednie uaktualnienia trafią do graczy jeszcze w tym roku.

Jednocześnie Lyndsay Pearson poinformowała, że priorytetową kwestią dla twórców The Sims 4 jest naprawienie pewnych usterek na poziomie technicznym związanych z odcieniami skóry, które są już dostępne w grze – problem dotykał czarnoskórych postaci. Gracze już od pewnego czasu apelowali do autorów o zbadanie kwestii i naprawienie błędów. Tak też się stanie w najbliższych miesiącach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się