Mroczny Kosiarz jest psiarzem. Na pożegnanie jak w The Sims 3 zasługują wszystkie pieski

The Sims 3: Zwierzaki
Newsy PC

Ogromną popularnością na Reddicie cieszy się ostatnio nagranie z gry The Sims 3. Na takie pożegnanie zasługuje każdy piesek.

Bo w istocie właśnie to przedstawione jest na filmiku – trudny dla każdego opiekuna moment, gdy ukochany czworonóg odchodzi za Tęczowy Most. W tym przypadku jednak ma godnego przewodnika; wygląda bowiem na to, że Mroczny Kosiarz również lubi pieski. Wysłannik śmierci najpierw przytula czworonoga, a następnie rzuca mu patyk – i pies znika w świetlistej otchłani. Choć wielu komentującym ten widok łamie serce, część przyznała, że właśnie tak powinno to wyglądać.

Nagranie zbiera obecnie wiele dobrych opinii i jest szeroko komentowane. Pod niektórymi mogłabym się zresztą podpisać; jako opiekunka psa również byłabym głęboko wdzięczna, gdyby pożegnanie z psiakami wyglądało właśnie w taki sposób.

Samo The Sims 3 nie jest oczywiście grą nową, podobnie jak widoczny na ekranie dodatek Zwierzaki. Trudno w to uwierzyć, ale DLC wyszło już 11 lat temu. Mimo to cieszy się dużą popularnością do dziś (i to nie tylko wśród rzekomych „ukraińskich zamachowców”). Do gry wprowadzono wówczas nie tylko psy i koty, ale także konie oraz małe zwierzęta, takie jak jaszczurki, gryzonie i ptaki. Najwięcej możliwości interakcji dają jednak trzy gatunki wymienione na początku. Psy i koty stają się pełnoprawnymi domownikami; można się z nim zaprzyjaźnić, tresować je, rozmnażać czy wysyłać na poszukiwanie cennych przedmiotów. Konie natomiast zapewniają środek transportu, można je także wystawiać w wyścigach.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie