The Messenger za darmo do pobrania, a za tydzień poczęstujemy się Bad North

The Messenger za darmo do pobrania, a za tydzień poczęstujemy się Bad North
Gry za darmo Newsy PC

Epic Games Store udostępnił kolejną niezależną produkcję za darmo i ujawnił jednocześnie, jaki tytuł da nam za free w przyszłym tygodniu.

Kto chce pobrać za darmo The Messenger, może już zajrzeć do Epic Games Store i zgarnąć grę na swój dysk twardy.

The Messenger za darmo do 21 listopada

Atak demonów na wioskę sprawia, że młody ninja musi wyruszyć w podróż przez przeklęty świat, aby dostarczyć zwój mogący uratować jego klan. Gra z początku przypomina klasyczną platformówkę, lecz później rozwija się w wielką przygodę z podróżowaniem w czasie, wielkimi emocjami, niespodziankami i humorem.


Epic Games Store informuje również, że w przyszłym tygodniu będziemy mogli dostać darmowy egzemplarz Bad North. Gra zostanie udostępniona w dniach od 21 do 28 listopada.

Tak deweloperzy ze studia Plausible Concept opisują Bad North:

Twój dom jest atakowany. Król zginął z rąk wikingów. Nadzieja jest nikła i maleje z każdą chwilą. Wstępujesz na tron, zastępując swojego ojca. Na twoich barkach spoczywa odpowiedzialność za zorganizowanie obrony. Nie ma miejsca na pomyłki. To nie jest walka o zwycięstwo, tylko desperacka próba przetrwania.

Bad North to urocza, ale brutalna gra taktyczna w czasie rzeczywistym typu roguelite. Broń swojego idyllicznego królestwa na wyspach przed hordą wikingów i pomóż swojemu ludowi w ucieczce. Dowódź swoimi podwładnymi, wykorzystując przewagę taktyczną, którą dają ci różne kształty wysp. Stawka jest wysoka. Niepowodzenie zakończy się rozlewem krwi twoich podwładnych.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie