Nowe nagrania z planu serialu The Last of Us. Wojskowe auta i Ellie w ścianie

Serial TLoU
Filmy i seriale Newsy

Ekipa HBO ciężko pracuje nad serialem The Last of Us, czego dowodem są materiały z planu, które co jakiś czas trafiają do sieci. Oto kolejne.

W internecie od niedawna można obejrzeć nowe nagrania, które według wszelkiego prawdopodobieństwa pochodzą z planu serialu HBO opartego na twórczości Naughty Dog. Pierwsze wideo pokazuje wojskowe samochody i przemarsz wzburzonego tłumu. Zebrani coś krzyczą; według osoby, która opublikowała filmiki na Twitterze, okrzyki to „freedom” i „f*ck FEDRA” (The Federal Disaster Response Agency).

Natomiast na drugim nagraniu serialowa Ellie przeciska się przez otwór w ścianie i otwiera od wewnątrz drzwi Joelowi. Ktoś zestawił filmik z podobną sceną z gry i puścił to w obieg. Obydwa materiały obejrzycie poniżej.

Zapewne fani twórczości Naughty Dog chcieliby mieć serial na HBO jak najszybciej – oczekiwano, że zadebiutuje on jeszcze w tym roku. Niestety ostatnie wieści na temat daty premiery nie napawają optymizmem. Wiele wskazuje na to, że serialowa opowieść o Ellie i Joelu ukaże się dopiero w 2023.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie