The Last of Us Multiplayer jednak powstaje? Reżyser dementuje plotki

The Last of Us Part I powstało, bo oryginał
Newsy PS5

The Last of Us Multiplayer wciąż powstaje. Mimo licznych pogłosek o zamknięciu projektu, deweloperzy wciąć go rozwijają. Informację tę potwierdził Vinit Agarwal, czyli reżyser gry. Zrobił to jednak w dość nieoczywisty i całkiem zabawny sposób. Tak czy inaczej, fani czekający na produkcję w trybie online mogą spać spokojnie.

The Last of Us Multiplayer wciąż powstaje

W sieci można było natrafić na masę plotek, jakoby gra The Last of Us dla wielu graczy miała zostać anulowana. Tytuł wprowadzający do rozgrywki tzw. frakcje miałby zostać skasowanym lub wstrzymanym na bliżej nieokreślony czas. Okazało się jednak, że projekt w dalszym ciągu jest rozwijany. Wątpliwości rozwiał reżyser gry, który odniósł się do tego na swoim Twitterze.

Zrobił to jednak w niecodzienny sposób:

Zamieścił on screen z rozgrywki w Super Mario Bros. Wonder, który skomentował odniesieniem do 300 poniesionych śmierci przez Mario. To jednak nie wszystko bo dodał, że „Tak, wciąż pracuję nad grą”. To oczywiste potwierdzenie kontynuowania prac nad wyczekiwaną grą w wersji multiplayer.

Teraz w sferze plotek pozostaje ewentualna premiera gry. Niektórzy fani spodziewają się, że może to mieć miejsce w okolicach premiery 2. sezonu serialu z HBO. Choć są to różne media, to mogłyby one wzajemnie się nakręcać, dzięki czemu więcej fanów sięgnęłoby po grę, lub produkcję telewizyjną. Jest to okazja, wobec której ciężko przejść obojętnie, prawda?

W międzyczasie całkiem prawdopodobne, że doczekamy się odświeżenia drugiej odsłony gry. O ile jedynka otrzymała remake, tak druga część nie została nawet oficjalnie przeniesiona na PlayStation 5. Najwyższa pora, abyśmy ujrzeli tę świetną produkcję w wersji na obecną generację.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie