The Last of Us 2 z nowymi bohaterami?

Naughty Dog zdradza kilka koncepcji na kontynuację.

W sieci pojawia się coraz więcej informacji o tym, że Naughty Dog ma zamiar stworzyć drugą odsłonę The Last of Us. Najpierw na ten temat wypowiedział się aktor dubbingowy Nolan North, który niefortunnie stwierdził w jednym z wywiadów, że jego postać nie powróci w The Last of Us 2 (mowa o Davidzie). Z kolei kilka dni temu parę z ust puścił Josh Scherr z Naughty Dog:

[…] odpowiadał on za animację twarzy w trzech odsłonach Uncharted i pierwszej The Last of Us… czy ja właśnie powiedziałem „pierwszej” The Last of Us? – wypalił Scherr.

Dziś doniesienia mediów prostuje nieco Neil Druckmann, główny producent pierwszej odsłony. Otóż powiedział on, że wiele miesięcy temu zespół staną przed zarządem i miał przedstawić pomysły na kolejne gry. Pojawiło się Uncharted 4, jakaś nowa gra w klimatach science-fiction oraz The Last of Us 2 w dwóch wersjach. W jednej mielibyśmy mieć kontynuację przygód Ellie i Joela, a w drugiej całkiem nowych bohaterów. Ostatecznie studio projektowe zdecydowało się na Uncharted 4, a Neil Druckmann wyjaśnia, że najpierw musi skończyć tę grę, aby w ogóle myśleć o TLoU 2. To jaką zobaczymy historię, nie jest jeszcze pewne.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

42 Shares
Share42
+1
Tweet