The Last of Us 2 – “The End”. Krótki tweet reżysera gry wzbudził entuzjazm graczy

Neil Druckmann opublikował na Twitterze wpis świadczący o tym, że wszystkie sceny ze scenariusza gry zostały już nagrane. Fani The Last of Us 2 liczą na szybką premierę.

Data premiery The Last of Us 2 wciąż nie została ujawniona, lecz wciąż mamy nadzieję, że przecieki o debiucie gry jeszcze w tym roku zostaną potwierdzone. Na pewno sprzyja takiemu scenariuszowi wpis Neila Druckmanna na Twitterze. Kilka godzin temu reżyser TLoU 2 napisał: Właśnie zakończyłem tę scenę… więc… Wszystko staje się zrozumiałe, jeśli spojrzymy na dołączone to tweeta zdjęcie.

The Last of Us 2 – sceny motion capture już nagrane

Dołączoną do wspomnianego zdania fotką jest ostatnia kartka scenariusza The Last of Us 2, a właściwie jej fragment, na którym widać napisy „cięcie i wyciemnienie” oraz „koniec”. Oznacza to tyle, że Druckmann zakończył pracę z aktorami, których nadzorował podczas sesji motion capture.

Możemy zatem spodziewać się, że prace nad The Last of Us 2 są w naprawdę zaawansowanym stadium, a może nawet zmierzają ku końcowi. Lecz czy premiera w tym roku jest realna? Niestety, Naughty Dog tak skąpo dawkuje jakiekolwiek informacje o grze, że naprawdę nie potrafimy w tym momencie odpowiedzieć na takie pytanie. Fani marki zareagowali bardzo entuzjastycznie na tweeta i gratulują deweloperowi oczekując szybkiego ogłoszenia daty premiery.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: