The Last of Us 2 – raper Logic wystąpi w grze od Naughty Dog

Neil Druckmann zamieścił na Twitterze wpis, w którym wspomina o brutalizowaniu rapera. Jesteśmy niezmiernie ciekawi, jaką rolę odegra Logic w The Last of Us 2.

Naughty Dog oraz Sony są niezwykle oszczędni, jeśli chodzi o jakiekolwiek informacje odnośnie The Last of Us 2. Zazwyczaj dostajemy jakieś niedopowiedziane tweety, które zamiast dawać odpowiedzi, rodzą kolejne pytania. Tak jest również i tym razem.

Neil Druckmann wrzucił na Twittera zdjęcie, na którym widzimy rapera Logic w towarzystwie aktora Travisa Willinghama. Miałem bardzo dużo zabawy, brutalizując tych dwóch wspaniałych dżentelmenów – pisze reżyser gry The Last of Us 2 pod fotką.

Logic to nie tylko muzyk, lecz również wielki fan gier oraz studia Naughty Dog. Jak czytamy na łamach serwisu DualShockers, Logic w przeszłości posiadał nie tylko własny kanał YouTube, w którym prezentował różne gry, w tym The Last of Us, ale także wielokrotnie wspominał o grach w tekstach swoich piosenek. Na przykład w swoim utworze Super Mario World Logic wykrzykuje Uncharted 4: A Thief’s End. Naughty Dog jest bez wątpienia jednym z jego ulubionych deweloperów, zatem występ w TLoU 2 to duże wyróżnienie dla rapera.

Pytanie tylko, w jakiej roli pojawi się Logic w The Last of Us 2? Z pewnością będzie to jakiś malutki epizod, a skoro Neil Druckmann mówi o brutalizowaniu, możemy spodziewać się rozlewu krwi.

Data premiery The Last of Us 2 nadal nie jest znana. Gra zmierza ekskluzywnie na konsolę PlayStation 4.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: