The Last of Us 2 – premiera w lutym 2020 roku, twierdzi Ellie

0 komentarzy

Naughty Dog oraz Sony nie ujawnili póki co, kiedy nastąpi premiera The Last of Us 2, lecz możemy szykować się na luty. Wygadała się aktorka, która wciela się w Ellie.

Ashley Johnson to osoba, która wciela się w postać Ellie w TLoU 2. Podczas niedawnego wywiadu (wideo poniżej) została ona zapytana o to, kiedy gra zostanie wydana i choć prowadzący nie spodziewał się odpowiedzi i od razu zmienił wątek, Ashley zdążyła powiedzieć: sądzę, że wychodzi w lu… 

The Last of Us 2 – premiera. Nie pierwszy raz słyszymy o lutym

Choć Ashley Johnson nie dokończyła słowa luty, zapewne chodziło właśnie o ten miesiąc (sami posłuchajcie, przewijając poniższy materiał na 1:07:03).

O lutym mówił też wcześniej Jason Schreier z Kotaku, który należy do jednego z najlepiej poinformowanych dziennikarzy naszej branży. Jeszcze przed oficjalnym ujawnieniem daty premiery Death Stranding pisał on na Twitterze:

Wygląda na to, że premiera Death Stranding została ustawiona na listopad. The Last of Us 2 zaplanowano również na jesień 2019 r., ale właśnie usłyszałem, że gra została przesunięta na początek 2020 r., prawdopodobnie luty? Tak czy inaczej, dziki rok na PS4.

The Last of Us 2 będzie zatem wielkim pożegnaniem z PlayStation 4, jeśli chodzi o gry ekskluzywne. Premiera w lutym jest jak najbardziej sensowna, ponieważ później Sony będzie się chciało skupić na promocji PS5, która zadebiutuje najprawdopodobniej pod koniec 2020 roku.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się