The Last of Us 2 – premiera. Plakat jednego ze sklepów zawiera miesiąc debiutu gry

Nie wiadomo oczywiście, czy jest to prawda, lecz bardzo możliwe, że Sony rozesłało już do sklepów informacje o dacie premiery The Last of Us 2.

The Last of Us 2 to jedna z najbardziej oczekiwanych gier na PlayStation 4. Data premiery nie została oficjalnie ujawniona, jednak możemy przypuszczać, że zagramy jeszcze w tym roku.

The Last of Us 2 – premiera – październik 2019

Zerknijcie na poniższy plakat. To reklama TLoU 2 pochodząca ze sklepu LAWGamers z Peru. Poster wskazuje (dopisek na dole), że gra zadebiutuje w październiku 2019 roku. Prawda czy fałsz? Sony czeka z ogłoszeniem premiery na odpowiednią chwilę, a Naughty Dog również nie zamierza wypowiadać się w tej sprawie. Niewykluczone jednak, że Sony rozesłało do detalistów informacje odnośnie miesiąca debiutu gry, by przygotować sprzedawców na przyjęcie pudełeczek na sklepowe półki.

Inna opcja jest taka, że wspomniany październik to place-holder, jednak takie info umieszcza się zazwyczaj w opisie pre-orderów, a nie na plakatach. LAWGamers mógł pośpieszyć się z publikacją reklamy, która szybko zniknęła ze strony sklepu i już jej tam nie znajdziemy.

Sądzicie, że TLoU 2 zobaczymy na PS4 jeszcze w tym roku?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.