The Last of Us 2 – polski dubbing i szybka premiera?

Jedna z polskich aktorek, która udziela się w grach i podkładała głos m.in. pod Ellie w pierwszej części TLoU, wrzuciła na Facebooka tajemniczy wpis. Czyżby premiera The Last of Us 2 była już naprawdę blisko?

Wciąż czekamy na oficjalne słowa od Naughty Dog oraz Sony odnośnie daty premiery The Last of Us 2. Ta na pewno nie będzie ogłoszona na targach E3 2019 i to z prostej przyczyny, którą znamy od dawna – Sony odpuściło konferencję na tegorocznej edycji imprezy. Zatem pozostaje czekanie i wychwytywanie z sieci poszlak, przecieków oraz innych malutkich informacji na temat gry. Dzisiaj mamy dla Was coś naprawdę obiecującego.

The Last of Us 2 – polski dubbing już się robi

Do takich wniosków można dojść po zobaczeniu wpisu na Facebooku od aktorki Anny Cieślak. Jest ona znana z wielu ról głosowych w wielu dużych grach, m.in. w pierwszym The Last of Us, gdzie wcieliła się w Ellie. Bardzo zatem prawdopodobne, że Anna Cieślak zaszczyci nas swoim głosem również w TLoU 2, a jeśli tak, to kto wie, czy właśnie nie prowadzi nagrań. Wpis aktorki to link do starego zwiastuna gry oraz trzy emotki, gdzie słuchawki od razu kojarzą się z sesją nagraniową.

The Last of Us 2

Przypominamy, że sesje motion capture do TLoU 2 zakończyły się w kwietniu, zatem nagrywanie lokalizacji jest bardzo możliwe. To może z kolei oznaczać, że premiera jest naprawdę blisko i dzieli nas jedynie kilka miesięcy od sięgnięcia po pudełeczko z grą.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.