The Last of Us 2 – zobaczcie figurkę Ellie z maczetą. Ruszyła przedsprzedaż [GALERIA]

Premiera bardzo wyczekiwanego The Last of Us Part II planowana jest na wiosnę. Firmy Naughty Dog oraz Dark Horse zaprezentowały właśnie pewien miły dla oka gadżet z produkcji, jakim jest 20-centymetrowa figurka Ellie z maczetą.

Gadżecik w całej okazałości prezentujemy w poniższej galerii. Ustawioną w pozycji bojowej główną bohaterkę The Last of Us 2 wyceniono na 99 dolarów (około 390 złotych). Czy to dużo? Oceńcie sami. Produkt zamówimy za pośrednictwem oficjalnej strony Dark Horse i otrzymamy go wraz z certyfikatem autentyczności. Zamówienia można składać do 13 marca – po tym czasie zakup limitowanego gadżetu nie będzie już możliwy. Figurki będą rozprowadzane pomiędzy czerwcem a wrześniem 2020.

A skoro już jesteśmy w temacie, wspomnijmy o udostępnionym niedawno za darmo dynamicznym motywie dla PS4, który pokazuje inną Ellie w zależności od pory dnia. O tym, co należy zrobić, by otrzymać motyw, pisaliśmy wczoraj tutaj. Zapraszamy też do zapoznania się z dwoma fanowskimi projektami dotyczącymi produkcji; pierwszy z nich to demake gry stworzony przez pewnego zapaleńca przy pomocy narzędzi z Dreams, a drugi jest plakatem z głównymi bohaterami TLoU.

The Last of Us to wydana w 2013 gra przygodowa z elementami survivalu. Premiera drugiej odsłony serii planowana jest na 29 maja 2020. Tytuł zmierza wyłącznie na PS4. Niedawno twórcy poinformowali, że produkcja jest już prawie gotowa. Przy okazji dowiedzieliśmy się również, że Naughty Dog ma zamiar zaprezentować godzinną grywalną wersję demonstracyjną gry podczas PAX East. Impreza ma odbyć się w dniach 27 lutego – 1 marca bieżącego roku. TLoU2 zapowiada się naprawdę obiecująco: autorzy już wcześniej ujawnili, że kontynuacja zaoferuje dużo bardziej dojrzałą i emocjonalną historię w porównaniu do poprzedniczki. W grze mają również pojawić się sceny o tematyce seksualnej.

Dagmara Kottke

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: