The Last of Us 2 – Naughty Dog szykuje wielki pokaz dla branży

Wciąż nie znamy daty premiery The Last of Us 2 i z niecierpliwością czekamy na świeżutki gameplay. Pod koniec września sytuacja może ulec zmianie.

The Last of Us 2 to wielki hype i mocno wierzymy w to, że studio Naughty Dog nie zawiedzie. Deweloper serwuje nam materiały z gry oraz nowe informacje w skromnych dawkach, dlatego warto odnotować, że już 24 września zorganizowany zostanie pokaz gry dla dziennikarzy. Bardzo możliwe, że zaraz po nim w sieci wylądują oczekiwane wieści.

Sony oraz Naughty Dog nie ujawniają, co zobaczą wybrańcy podczas nadchodzącego wydarzenia, lecz wiadomo, że na darmo nie organizuje się takich eventów. Stawiamy na to, że twórcy udostępnią nowe demo, z którego gameplay wyląduje w sieci niedługo po zakończeniu imprezy. Idealnym zwieńczeniem takiego scenariusza byłaby data premiery, podana na końcu nowego filmiku. Czy liczymy na zbyt wiele? Chyba nie, zważywszy na to, że czas obecnej generacji się kończy i The Last of Us 2 powinno wylądować na PlayStation 4 do połowy przyszłego roku. Później Sony będzie zajęte promocją PS5 i grami na next-gena.

Data premiery The Last of Us 2 nie została ujawniona, lecz według nieoficjalnych informacji, powinniśmy szykować się na luty 2020 roku. Niedawno pojawił się również przeciek, zgodnie z którym deweloperzy opóźnią premierę o miesiąc, oddając gotowy produkt w ręce graczy w dniu 22 maja 2020 roku.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: