Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

The Last of Us 2 na PC? Tak mogłoby wyglądać

Oto lokacje inspirowane The Last of Us 2 odtworzone przy pomocy Unreal Engine 4 z ray tracingiem.

Specjalista wizualizacji 3D Pasquale Scionti, przedstawił najnowszy projekt z postapokaliptyczną wizją. Pierwsze skojarzenia jakie przychodzą na myśl, patrząc na dwa materiały wideo znajdujące się poniżej, to The Last of Us 2 oraz The Division 2.

Całość została zrealizowana przy użyciu Unreal Engine 4 wraz z opcją ray tracing. Wyraźnie widać cienie wysokiej jakości, a także bardzo naturalnie odbijające się o różne powierzchnie światło. Niestety póki co stworzonej mapy nie można pobrać i przetestować na własnym PC.

Wideo poniżej dają wyobrażenie o tym, jak mogłoby The Last of Us 2 wyglądać na PC. Oczywiście to w tej chwili nierealny scenariusz, ale przynajmniej można dzięki takim realizacjom, zobaczyć popularną grę stworzoną na innym sprzęcie.

Pasquale Scionti przygotował wcześniej kilka innych ciekawych prezentacji, jak postacie i miasto inspirowane Cyberpunk 2077 czy wioskę z nadchodzącego Resident Evil Village.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się