The Last of Us 2 – konkretna data premiery w szwedzkim sklepie

Niedawno reżyser gry The Last of Us 2 podzielił się z graczami wiadomością, którą Naughty Dog nazwało kamieniem milowym dla produkcji. Lecz czy to oznacza, że premiera gry nastąpi już we wrześniu tego roku?

Neil Druckmann wrzucił kilka dni temu na Twittera zdjęcie, na którym widzimy Ashley Johnson oraz Troy’a Bakera, aktorów wcielających się w Ellie oraz Joela. Deweloper napisał, że właśnie nagrano scenę z tymi postaciami i są to najbardziej ambitne ujęcia w całej historii Naughty Dog. Polały się łzy – dodał Druckmann, a Naughty Dog udostępniło tweeta dodając, że jest to niezwykły kamień milowy dla produkcji. Jednocześnie twórcy gry podkreślili, że choć zakończono rejestrowanie scen motion capture, to przed studiem jeszcze sporo pracy. Jednak w jednym ze szwedzkich sklepów zaktualizowano kartę gry TLoU 2, na której pojawiła się konkretna data premiery.

The Last of Us 2 – data premiery nieoficjalnie

Nie raz już słyszeliśmy, że premiera TLoU 2 nastąpi w 2019 roku. Szwedzki ProGamingShop twierdzi(ł), że będzie to dokładnie w dniu 27 września 2019 roku (dzięki Gamepur). Jednak po pewnym czasie zmieniono ten termin na klasyczny placeholder, czyli na 31 grudnia tego roku.

Nie wiadomo oczywiście, czy podana data 27 września to błąd, czy też przypadkowe ujawnienie informacji, która nie powinna zostać opublikowana. Sądzicie, że to realny termin?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: