The Last of Us 2 – Joel twierdzi, że “nie jesteśmy gotowi na taką grę”

The Last of Us 2 to jedna z niezmiernie oczekiwanych produkcji na PlayStation 4, która ma być najbardziej ambitną grą od Naughty Dog.

Fani pierwszej części The Last of Us pewnie nie mogą się doczekać kontynuacji, a Troy Baker – aktor znany z roli Joela – jeszcze bardziej podsyca hype’owy płomień. Nie tak dawno nazwał on TLoU 2 najbardziej ambitną grą, jaką kiedykolwiek zrobiło studio Naughty Dog. Ale to nie wszystko, co ma do powiedzenia opiekun Ellie z pierwszej części gry.

The Last of Us 2 prawdziwą perełką

Troy Baker – przemawiając podczas imprezy Comic-Con (dzięki Gamingbolt), stwierdził, że gra jest tak niesamowita, że nie jesteśmy na nią gotowi. Ponoć Naughty Dog nie umieściło w The Last of Us 2 ani jednej rzeczy, która nie jest w stu procentach starannie wykonana i wyselekcjonowana.

Wiadomo, że Baker złego słowa o TLoU 2 raczej nie powie, lecz pozytywne słowa, w jakie ubiera swój przekaz, są naprawdę obiecujące, a znając Naughty Dog możemy się spodziewać, że wcale nieprzesadzone.

Data premiery The Last of Us 2 nie została jeszcze ujawniona, lecz według nieoficjalnych informacji, powinniśmy szykować się na luty 2020 roku. W zeszłym tygodniu pojawił się również przeciek, zgodnie z którym deweloperzy opóźnią premierę o miesiąc, oddając gotowy produkt w ręce graczy w dniu 22 maja 2020 roku.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.