The Division – przepustka sezonowa i edycje kolekcjonerskie. Dostaniemy prawdziwy zegarek!

Ubisoft zdradza, co znajdziemy w specjalnych edycjach gry oraz ile za to wszystko zapłacimy. Jak sądzicie, opłaca się?

Podczas targów E3 2015 dowiedzieliśmy się, kiedy Tom Clancy’s The Division będzie miało swoją premierę (klik tutaj), a oprócz tego mogliśmy zerknąć, jak prezentuje się rozgrywka z nowego projektu Ubisoftu (klik tutaj). Teraz wydawca przechodzi do konkretów, czyli do naszych portfeli. Warto wydać kilka stówek na kolekcjonerkę?


The Division będzie posiadało oczywiście przepustkę sezonową, która otworzy przed nami dostęp do dodatków oraz innych korzyści, które ukażą się w trakcie roku po premierze gry. Wkrótce mamy poznać szczegóły.

Wiadomo jednak, co będą zawierały dwie edycje specjalne tytułu. Na początek tańsza: Tom Clancy’s The Division – Gold Edition, którą można już zamawiać przedpremierowo w sklepie Ubisoftu, wykładając 359,90 zł. Dostaniemy wówczas grę, przepustkę sezonową oraz unikatowy zestaw wyposażenia Gwardia Narodowa. Składając pre-ordera na taki pakiecik, gwarantujemy sobie dodatkowo dostęp do bety The Division.

Prawdziwy kolekcjoner powinien zainteresować się jednak zestawem Tom Clancy’s The Division – Sleeper Agent Collector Edition. Cena? W przypadku PC – 549,90 zł, w przypadku PS4 i Xbox One – 599,90 zł. Oprócz gry i kilku gadżetów dostaniemy prawdziwy zegarek, który nie jest atrapą!

Co znajdziemy w droższej kolekcjonerce?

  • grę Tom Clancy’s The Division;
  • replikę zegarka agenta: w pełni funkcjonalny zegarek z oświetleniem odzwierciedlającym zegarki w grze;
  • opaskę naramienną – można w niej nosić najcenniejszy sprzęt;
  • artbook z rysunkami, które inspirowały twórców gry;
  • plakat – Save What Remains;
  • opakowanie kolekcjonerskie.

Dodatkowo zgarniemy przepustkę sezonową, a jako prezent za pre-order dostęp do testów beta oraz zawartość cyfrową: Zestaw pozwalający na obchodzenie się z substancjami niebezpiecznymi.

Opłaca się?

Tom Clancy’s The Division - Sleeper Agent Collector Edition
Tom Clancy’s The Division – Sleeper Agent Collector Edition

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

5 Shares
Share5
+1
Tweet