Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

The Division – już wiadomo, kiedy otrzyma wsparcie dla PS4 Pro

Ubisoft podaje konkretną datę.

Deweloper informuje, że specjalna aktualizacja zapewniająca The Division wsparcie dla PS4 Pro zostanie wydana 20 grudnia, czyli w najbliższy wtorek. Niestety nie ujawniono, w jaki konkretnie sposób tytuł wykorzysta dodatkową moc konsoli, lecz pewniakiem jest rozdzielczość 4K.

Tym samym The Division dołączy do listy tytułów od Ubisoftu, które już teraz mają wsparcie dla PS4 Pro. Znajdziemy na niej Assassin’s Creed Syndicate, Watch Dogs 2 oraz Steep. Nadchodzące tytuły dewelopera, jak Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands oraz For Honor, również będą dostosowane do możliwości mocniejszej wersji PlayStation 4.

Na koniec warto wspomnieć, że osoby grające w The Division na PS4 oczekują jeszcze na dodatek Przetrwanie, który został udostępniony na pecetach oraz Xbox One w listopadzie. DLC pojawi się na sprzęcie od Sony tego samego dnia, co wsparcie dla PS4 Pro, czyli 20 grudnia. Co ze sobą przyniesie?

Podczas wyniszczającej pandemii, która rozpoczęła się w Czarny Piątek, plotki o lekarstwie zaczęły pojawiać się w powietrzu tuż przed wielką burzą nadciągającą nad Nowy Jork. Zostajesz wysłany, by odzyskać antidotum, lecz twój helikopter spada na ziemie przez szalejącą pogodę zanim dociera do celu. Osłabiony, bez ekwipunku, ranny i zamarzający musisz odnaleźć lekarstwo w tych niebezpiecznych warunkach i uciec. Nasze przetrwanie od tego zależy – czytamy w opisie premierowego trailera dodatku, który możecie obejrzeć poniżej.

W nowej misji udział weźmie 24 graczy, którzy mogą ze sobą rywalizować lub współpracować. Na mapie pojawiają się również Łowcy, dodatkowo komplikując sytuację. Jeśli w ciągu dwóch godzin nie przedrzemy się przez miasto i nie zdobędziemy antidotum, tajemniczy wirus zakończy nasze życie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%