Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

The Council – pierwszy odcinek za darmo do pobrania w PS Store

„The Council – Episode 1: The Mad Ones” można obecnie pobierać za darmo w wersji na PS4.

W PlayStation Store udostępniono do pobrania za darmo pierwszy epizod gry detektywistycznej The Council. Nie wiadomo przy tym, czy jest to oferta czasowa, czy też deweloperzy wprowadzili „stałą zachętę” do sprawdzania swojej gry. W końcu to zawsze szansa, że ktoś będzie chciał sięgnąć po kolejne, płatne epizody.

Jeśli nie słyszeliście wcześniej o The Council, oto krótki opis z PS Store oraz zwiastun. Pierwszy epizod pobierzecie za darmo pod tym linkiem.

The Council to gra epizodyczna, która odmienia oblicze przygodówki narracyjnej, a Twoje wybory mają ogromne znaczenie. Podejmuj trudne decyzje i rozwijaj umiejętności, które bezpośrednio wpływają na tok wydarzeń. Konsekwencje Twoich działań są nieodwracalne. Odwiedź świat intryg i poznaj niezwykłe postacie skrywające mroczne sekrety.

Jest rok 1793. Wcielasz się w rolę Louisa de Richet, członka tajnego stowarzyszenia, który otrzymał zaproszenie na prywatną wyspę położoną u wybrzeży Anglii. Wraz z Tobą na spotkanie przybywa wiele znakomitych postaci, między innymi Napoleon Bonaparte i Jerzy Waszyngton. Jednak wyśmienici goście to niejedyna osobliwość dotycząca czekającego Cię wydarzenia – matka Richeta zaginęła, a każda z barwnych osobistości ma własne ukryte cele do zrealizowania.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się