The Boys znów na planie. Ruszyły zdjęcia do kolejnego sezonu serialu

The Boys sezon 4. Homelander uczcił początek zdjęć
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

The Boys ponownie znaleźli się na planie, kręcąc tym razem sezon 4. Serialowy Homelander uczcił to pamiątkowym zdjęciem.

Choć zaledwie w zeszłym miesiącu byliśmy świadkami zakończenia wydarzeń z trzeciej odsłony, ekipa supków już wróciła do pracy. Rozpoczęcie zdjęć do nowego sezonu potwierdził Antony Starr, czyli serialowy Homelander. Aktor umieścił na swoim koncie na Twitterze nostalgiczne zdjęcie przedstawiające oryginalną siódemkę. Fotografię opatrzył krótkim, lecz wymownym komentarzem; rzeczywiście trudno uwierzyć, że od pierwszego sezonu minęło aż tyle czasu.

O tym, że kolejne odcinki powstaną, wiadomo już od czerwca; serial przedłużono po nieco ponad tygodniu od premiery sezonu. Pojawiła się również informacja, że w nowej odsłonie nieco większa rola przypadnie synowi Homelandera. Niestety na tym kończą się szczegóły związane z fabułą; nadal nie wiadomo chociażby, jak w ekipie odnajdą się nowe, nieobecne w komiksach superbohaterki, czyli Firecracker (Valorie Curry) i Sister Sage (Susan Heyward). Nie ma również pewności, czy uda się powrócić bohaterowi przedstawionemu w trzecim sezonie. Jensen Ackles sugerował już jednak, że jego Soldier Boy nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

Platforma Amazon Prime Video nie podała jak na razie, kiedy 4. sezon The Boys ujrzy światło dzienne.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie