The Boys przedłużeni na 4. sezon. Amazon Prime Video nie rezygnuje z supków

The Boys sezon 4. Serial od Amazonu oficjalnie przedłużony
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

Ledwo Homelander wraz z całą ekipą rozpoczęli z przytupem trzecią odsłonę, a już wiadomo, co dalej z produkcją. The Boys zostali przedłużeni na 4. sezon.

Od razu mamy zresztą informację oficjalną. Nie są to pobożne życzenia fanów, przewidywania twórców ani niejasne zapowiedzi od aktorów. Amazon Prime Video obiecuje, że losy bohaterów nie skończą się na emitowanym obecnie sezonie. Dla wielbicieli specyficznego uniwersum to oczywiście świetna wiadomość; 3. sezon wzbija się bowiem na wyżyny, jeśli chodzi o przedstawienie zawiłych historii poszczególnych supków. Dobrze więc wiedzieć, że niezależnie od tego, jak potoczy się nowa odsłona, możemy liczyć jeszcze na dalsze odcinki.

3. sezon serialu zadebiutował 3 czerwca i spotkał się z dobrym przyjęciem widzów. Choć niektórym mocno zapadły w pamięć dość absurdalne sceny z samego początku pierwszego odcinka (inspirowane dawnym memem o Ant-Manie i Thanosie), widzowie całość oceniają raczej pozytywnie. Nową odsłonę pozytywnie oceniło 87% widzów i 96% krytyków zebranych na portalu Rotten Tomatoes; oba wyniki są oczywiście bardzo wysokie.

Jak na razie nie wiadomo, kiedy 4. sezon The Boys mógłby zadebiutować na platformie Amazon Prime Video. Nie ma również żadnych wskazówek na temat fabuły kolejnej odsłony. Zapewne nieco więcej szczegółów poznamy, gdy zakończy się emisja aktualnego sezonu; premierę ostatniego odcinka zaplanowano na 8 lipca 2022 roku.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie