Jeffrey Dean Morgan oficjalnie w The Boys. Aktor pojawi się w czwartym sezonie

The Boys sezon 4. Do obsady dołącza Jeffrey Dean Morgan
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

4. sezon The Boys umożliwi kolejne spotkanie po latach. Do obsady serialu dołączył Jeffrey Dean Morgan.

Aktor wcieli się w nieznaną jeszcze rolę. Już wiadomo, że jego postać pojawi się kilkakrotnie, a nie będzie jedynie krótkim cameo, czyli wyłącznie smaczkiem dla fanów. Obsadzenie Morgana w produkcji nie powinno raczej zaskakiwać; aktor współpracował już z twórcą The Boys, Erikiem Kripke na planie Supernatural. Postać dla niego początkowo planowano wprowadzić już w trzecim sezonie, lecz wówczas przeszkodził w tym napięty grafik. Na szczęście twórcy nie zrezygnowali z pomysłu, dzięki czemu serialowy John Winchester vel Negan pojawi się również w uniwersum supków.

Niestety nie wiadomo, czy na planie odbędzie się jedynie spotkanie po latach, czy też może cały zjazd rodzinny. Choć wątek Soldier Boya granego przez Jensena Acklesa wydaje się zakończony, fani nadal nie mają pewności, czy bohater jakimś sposobem nie wróci. Aktor wcielający się w Supernatural w Deana Winchestera sugerował już, że jego bohater może jeszcze się pojawić; na dalsze wieści musimy jednak trochę zaczekać.

Jest szansa, że The Boys powrócą na 4. sezon stosunkowo niedługo; zdjęcia do nowej odsłony już ruszyły. Dotychczasowe odcinki możecie nadal oglądać na platformie Amazon Prime Video.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie