Nowy sezon The Boys ze zmianami. Większa rola syna Homelandera i Kara z Detroit: Become Human

The Boys powitają w kolejnym sezonie dwie nowe superbohaterki
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

W czwartym sezonie The Boys możemy liczyć na kilka nowych postaci. Twórcy poinformowali już o zmianach w wśród aktorów.

A ściślej – o jednej zmianie. Cameron Crovetti, czyli serialowy syn Homelandera, został przeniesiony do regularnej obsady. Po gościnnych występach w poszczególnych odcinkach drugiego i trzeciego sezonu odegra najwyraźniej nieco większą rolę. Możemy się zatem spodziewać kolejnych problemów w kontaktach Ryana z ojcem; akcja zapowiada się całkiem ciekawie.

Oprócz Crovettiego do The Boys dołączą dwie superbohaterki nieobecne w komiksach, lecz stworzone specjalnie na potrzeby serialu. Jedną z aktorek jest Valorie Curry, którą możecie kojarzyć z serialu The Following lub… gry Detroit: Become Human. Curry podkładała głos oraz zagrała Karę, jedną z głównych bohaterek produkcji. W uniwersum supków wcieli się w nową superbohaterkę o pseudonimie Firecracker; jak na razie nie wiadomo, jaką supermocą będzie się posługiwać.

W drugą z nowych bohaterek wcieli się Susan Heyward. Aktorka do tej pory grała m.in. w Orange is the New Black, serialu Powers oraz Vinyl. Jej nową postać nazwano Sister Sage; podobnie jak w przypadku Firecracker, również tu nie wiadomo, jaką mocą obdarzą ją twórcy.

Jak na razie nie ma informacji, kiedy dokładnie kolejny sezon serialu trafi na platformę Amazon Prime Video.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie