Nowy sezon The Boys ze zmianami. Większa rola syna Homelandera i Kara z Detroit: Become Human

The Boys powitają w kolejnym sezonie dwie nowe superbohaterki
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

W czwartym sezonie The Boys możemy liczyć na kilka nowych postaci. Twórcy poinformowali już o zmianach w wśród aktorów.

A ściślej – o jednej zmianie. Cameron Crovetti, czyli serialowy syn Homelandera, został przeniesiony do regularnej obsady. Po gościnnych występach w poszczególnych odcinkach drugiego i trzeciego sezonu odegra najwyraźniej nieco większą rolę. Możemy się zatem spodziewać kolejnych problemów w kontaktach Ryana z ojcem; akcja zapowiada się całkiem ciekawie.

Oprócz Crovettiego do The Boys dołączą dwie superbohaterki nieobecne w komiksach, lecz stworzone specjalnie na potrzeby serialu. Jedną z aktorek jest Valorie Curry, którą możecie kojarzyć z serialu The Following lub… gry Detroit: Become Human. Curry podkładała głos oraz zagrała Karę, jedną z głównych bohaterek produkcji. W uniwersum supków wcieli się w nową superbohaterkę o pseudonimie Firecracker; jak na razie nie wiadomo, jaką supermocą będzie się posługiwać.

W drugą z nowych bohaterek wcieli się Susan Heyward. Aktorka do tej pory grała m.in. w Orange is the New Black, serialu Powers oraz Vinyl. Jej nową postać nazwano Sister Sage; podobnie jak w przypadku Firecracker, również tu nie wiadomo, jaką mocą obdarzą ją twórcy.

Jak na razie nie ma informacji, kiedy dokładnie kolejny sezon serialu trafi na platformę Amazon Prime Video.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie