The Boys z musicalową oprawą. 3. sezon serialu na oficjalnym teaserze

The Boys 3. sezon powita Jensena Acklesa
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

The Boys od Amazon Prime Video powracają na 3. sezon. W ten weekend w sieci zadebiutował teaser kolejnej odsłony produkcji.

Na świeżym materiale możemy przyjrzeć się choćby zapowiadanej już postaci, w którą wcieli się Jensen Ackles. Będzie to Soldier Boy, swoista parodia Kapitana Ameryki, czyli bohater „budzący się” do życia po okresie hibernacji. Poza nim widać kilka innych postaci; teaser ciekawie zapowiada, co jeszcze może się wydarzyć w nowej odsłonie. Emocje wzbudza choćby Billy Butcher, a dokładniej – jego oczy, które z niewyjaśnionych jeszcze powodów zaczynają się jarzyć tajemniczym światłem.

W nowym sezonie produkcji zobaczymy szereg zarówno znanych, jak i debiutujących dopiero w The Boys aktorów. Na ekranie pojawią się m.in. Karl Urban, Jack Quaid, Anthony Starr, Erin Moriarty, Jensen Ackles, Tomer Capone, Karen Fukuhara, Dominique McElligott, Jessie T. Usher, Laz Alonso, Chace Crawford, Nathan Mitchell, Colby Minifie and Claudia Doumit.

Nowe odcinki The Boys, czyli zapowiadany 3. sezon, pojawią się na Amazon Prime Video 3 czerwca. Tego dnia zadebiutują jednak tylko trzy odcinki, następne zaś będą pojawiać się co tydzień. Całość zamknie się w ośmiu epizodach. Jak na razie możecie zobaczyć obiecany teaser; jako że do premiery jeszcze trochę czasu, zapewne nie jest to ostatni materiał promocyjny, jakim uraczą nas twórcy serialu:

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie