The Bard’s Tale IV – udało się już zebrać fundusze na Kickstarterze

InXile Entertainment ogłasza, że kickstarterowa kampania The Bard’s Tale IV przekroczyła już założony cel – 1,25 miliona dolarów. Dzięki wsparciu fanów mamy już pewność, że gra powstanie!

Dzięki wsparciu prawie 30 000 graczy mamy już pewność, że gra powstanie! W trzydzieści lat po premierze pierwowzoru świadomość, że wreszcie możemy stworzyć długo oczekiwaną prawdziwą kontynuację, jest dla nas bardzo ekscytująca. Kolejny raz poparcie fanów przerosło nasze oczekiwania i dodało nam skrzdeł. Włożymy całe serce w stworzenie gry RPG jakiej oczekują i na jaką zasługują. Dokładnie tak, jak robimy to w przypadku Wasteland 2 oraz Torment: Tides of Numenara. Nasi fani raz jeszcze udowodnili, że cały gatunek klasycznych gier fabularnych dla jednego gracza w dalszym ciągu ma się świetnie. Niech żyje RPG! – powiedział Brian Fargo, CEO inXile Entertaimnent.

Przed inXile jeszcze 25 dni zbiórki. Do końca trwania kampanii ujawniane będą dodatkowe progi finansowe, wzbogacające plan produkcji gry w miarę zwiększającego się budżetu.


Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

4 Shares
Share4
+1
Tweet