Testy Tom Clancy’s Rainbow Six Siege już za rogiem

Niestety nie wszyscy mogą wziąć udział w sprawdzeniu nadchodzącego tytułu.

Testy będą bowiem zamknięte i zostaną przeprowadzone jedynie na PC. Jak informuje Ubisoft, wielkie testowanie wystartuje już 7 kwietnia i potrwa do 13 kwietnia. Jeśli chcecie się jeszcze zapisać i mieć szansę na taką zabawę, zapiszcie się na oficjalnej stronie Tom Clancy’s Rainbow Six Siege.


Ubisoft wyjaśnia, że podczas testów sprawdzimy główne zasady rozgrywki. Zaznaczono przy tym, że w ostatecznej wersji tytułu mogą one ulec zmianom. Beta to również doskonała okazja do sprawdzenia infrastruktury serwerów oraz otrzymania od graczy informacji zwrotnej na temat występujących problemów.

Deweloperzy podkreślają, że podczas zabawy możemy natknąć się oczywiście na błędy, więc jeśli zamierzacie przystąpić do bety, miejcie to na uwadze.

Przypominamy, że konkretna data premiery Tom Clancy’s Rainbow Six Siege nie została ustalona. Twórcy zakładają jednak, że zagramy jeszcze w tym roku. Platformy docelowe to PC oraz konsole PS4 i Xbox One. Ostatnio publikowaliśmy nowe screeny, które w wybuchowy sposób przedstawiały czekające nas atrakcje. Jeśli chcecie jeszcze raz zerknąć do galerii, zapraszamy tutaj.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

13 Shares
Share13
+1
Tweet