Terminator Resistance – nowy FPS z Polski zapowiedziany, tak wygląda

Studio Reef Entertainment przedstawia shootera Terminator Resistance i choć nie pogramy Arnoldem Schwarzeneggerem, może być ciekawie. 

Akcja Terminator Resistance rozegra się na terenie postapokaliptycznego Los Angeles, prawie 30 lat po Dniu Sądu. Gracz wcieli się w zupełnie nowego bohatera w uniwersum – Jacoba Riversa, członka Ruchu Oporu, który nie wiedzieć czemu, stał się nagle głównym celem Skynetu.

Tak rozpoczyna się nasza walka o życie, które będą chciały zakończyć nie tylko kultowi i znani z filmów wrogowie, jak T-800, lecz również całkowicie nowe maszyny, wcześniej nie widziane w świecie Terminatora.

Gracz otrzyma bogaty arsenał borni, będzie mógł hakować, przemykać się niezauważenie i zbierać cenne materiały do craftingu i na handel. Nie zabraknie rozwoju bohatera oraz podejmowania decyzji, które wpłyną na wydarzenia i doprowadzą nas do jednego z kilku zakończeń.

Deweloperzy obiecują również misje poboczne, które będą uzupełnieniem głównego wątku fabularnego.

Gra zmierza na komputery PC oraz konsole PlayStation 4 i Xboksa One. Premiera w Europie została zaplanowana na 15 listopada, natomiast Amerykanie poczekają na spotkanie z maszynami do 3 grudnia.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: