Taxi Chaos taksóweczka

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Inspirowana Crazy Taxi szalona gra o taksówce wjeżdża na pecety

Lion Castle i Team6 Game Studios informują, że produkcja Taxi Chaos zadebiutuje na PC jeszcze w tym miesiącu, a konkretnie 19 października.

Inspirowana Crazy Taxi gra zręcznościowa Taxi Chaos ukazała się na konsolach kilka miesięcy temu. Niestety tytuł nie okazał się sukcesem – średnia jego ocen w serwisie Metacritic.com wynosi aktualnie 44 procent (na podstawie 11 opinii krytyków). Teraz twórcy wysyłają swoją produkcję na PC. Taxi Chaos trafi tam już 19 października.

W grze zasiadamy za kółkiem jednej z kilku dostępnych taksówek, które różnią się od siebie osiągami i niedociągnięciami. Standardowo mamy za zadanie zawieźć pasażerów do wybranego miejsca. Jednak nie chodzi tu bynajmniej o spokojną jazdę – przeciwnie, im szybciej i efektowniej, tym lepiej. Pasażerowie są z reguły szurnięci i lubią mocne wrażenia.

Niestety w internecie nie ma materiałów wideo z wersji PC – poniżej prezentujemy więc nagranie z wydania na PS4. Tytuł rzeczywiście przypomina stare, dobre Crazy Taxi. Realizmu nie ma tu bowiem w ogóle, ale za to ktoś przesadził z dawkowaniem szaleństwa.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się