Inspirowana Crazy Taxi szalona gra o taksówce wjeżdża na pecety

Taxi Chaos taksóweczka
Newsy PC

Lion Castle i Team6 Game Studios informują, że produkcja Taxi Chaos zadebiutuje na PC jeszcze w tym miesiącu, a konkretnie 19 października.

Inspirowana Crazy Taxi gra zręcznościowa Taxi Chaos ukazała się na konsolach kilka miesięcy temu. Niestety tytuł nie okazał się sukcesem – średnia jego ocen w serwisie Metacritic.com wynosi aktualnie 44 procent (na podstawie 11 opinii krytyków). Teraz twórcy wysyłają swoją produkcję na PC. Taxi Chaos trafi tam już 19 października.

W grze zasiadamy za kółkiem jednej z kilku dostępnych taksówek, które różnią się od siebie osiągami i niedociągnięciami. Standardowo mamy za zadanie zawieźć pasażerów do wybranego miejsca. Jednak nie chodzi tu bynajmniej o spokojną jazdę – przeciwnie, im szybciej i efektowniej, tym lepiej. Pasażerowie są z reguły szurnięci i lubią mocne wrażenia.

Niestety w internecie nie ma materiałów wideo z wersji PC – poniżej prezentujemy więc nagranie z wydania na PS4. Tytuł rzeczywiście przypomina stare, dobre Crazy Taxi. Realizmu nie ma tu bowiem w ogóle, ale za to ktoś przesadził z dawkowaniem szaleństwa.

Udostępnij: