Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Tak wyglądałaby Warszawa zaprojektowana przez dzieci w Minecrafcie

Charakterystyczna część stolicy oczami młodych graczy.

Z jednej strony wysokie, przeszklone drapacze chmur, z drugiej – las zieleni z olbrzymią fontanną w samym sercu Warszawy. To tylko wybrane wizje urbanistyczne najmłodszych miłośników technologii i gry Minecraft, biorących udział w konkursie „Stolica do sześcianu”.

Celem konkursu było urzeczywistnienie własnej wizji Parku Centralnego w stolicy Polski. Młodzi architekci zaprojektowali w grze Minecraft cyfrowe aranżacje jednego z najpopularniejszych miejsc w stolicy, którego przyszłość nadal stoi pod znakiem zapytania.

Z ponad 100 nadesłanych projektów, YouTuber RoxMb oraz MindCloud, organizator konkursu, wybrali pracę 14-letniego Marcjana Klimka, który w nagrodę otrzyma komputer Microsoft Surface Go. Drugie miejsce zajął Jakub Nocek – jego wizja Parku Centralnego została nagrodzona kontrolerem bezprzewodowym Xbox w edycji Minecraft Pig. Trzecie miejsce zajął Gabriel Zemsta-Piasecki, który będzie mógł cieszyć się cyfrową edycją Minecraft Master Collection na Windows 10.

Źródło: Microsoft

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.7
Rated 2.7 out of 5
2.7 out of 5 stars (based on 71 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average1%
Poor1%
Terrible54%