Tak przedstawia się najnowsza aktualizacja gry WarRock

W tym miesiącu wraz z aktualizacją BlackShark do gry zostaną dodane nowe mapy, bronie i wiele więcej.

16 marca darmowa strzelanka WarRock otrzyma aktualizację, która wprowadzi intensywne, małe mapy, nowe elitarne bronie, specjalne wydarzenia i nagrody.

Modern House jest zupełnie nową mapą, która oferuje weteranom WarRock innowacyjne doświadczenia w walce w zwarciu. Kryjówka BlackSharks – elitarnej jednostki wysokich rangą oficerów sił NIU – nafaszerowana jest bronią w tygrysie paski, które są znakiem rozpoznawczym BlackSharks.


Gracze mogą toczyć bój przy pomocy nowych broni takich jak: MPX, VSS, M4A1, M202A1 dostępnych w specjalnym unikatowym stylu BlackSharks.

Siły Derbaran odkryły położenie kryjówki, co oznacza, iż jest już tylko kwestią czasu zanim ich najemnicy pojawią się u bram BlackSharks i rozpętają piekło w poszukiwaniu ukrytej zbrojowni.

W kwietniu wszyscy gracze, którzy będą walczyć na mapie Modern House zdobędą dwukrotnie więcej doświadczenia. Użytkownicy, którzy będą grali, przez co najmniej 30 minut dziennie otrzymają aż do pięciu kuponów każdego dnia, za pomocą, których mogą kupować przedmioty w sklepie.

Źródło: Materiał producenta

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

19 Shares
Share19
+1
Tweet