Tajemnicza wyspa i drapieżne bestie. Szykujcie się na ARK: Survival Evolve

W sieci wylądował pierwszy zwiastun prezentujący rozgrywkę z tytułu, który na pewno spodoba się fanom dinozaurów i survivalu. 

ARK: Survival Evolved stawia na przetrwanie w naprawdę trudnych warunkach. Nasz bohater znajdzie się na tajemniczej wyspie, bez odzienia, wody ani pożywienia. Żeby przeżyć, konieczne będzie uprawianie roślin, zorganizowanie jakiegoś noclegu, konstruowanie nowych przedmiotów, odkrywanie technologii ułatwiających życie oraz polowanie na zamieszkujące tę niegościnną krainę bestie.


Twórcy zapowiadają, że na wyspie spotkamy ponad 70 gatunków dinozaurów. Część gadzin nic nam nie zrobi i to raczej my będziemy dla nich zagrożeniem (kto chętny na pieczony stek z dinozaura?), lecz jeśli staniemy na drodze jakiegoś drapieżnika, lepiej brać nogi za pas. Fajne będzie również to, że gadziny można oswajać, by następnie ujeżdżać je niczym Geralt Płotkę. Na niektórych będziemy nawet latać!

Problemem w ARK: Survival Evolved będą nie tylko przerośnięte jaszczurki oraz doskwierający głód. Twórcy podkreślają, że podczas rozgrywki sieciowej na jednym serwerze znajdzie się ponad 100 graczy. Będziemy walczyć z nimi o surowce bądź łączyć się w grupki, by zapolować na innych.

Zapraszamy na screeny oraz zwiastun ARK: Survival Evolved. Gra powstaje na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Wersja na blaszaki trafi już 2 czerwca tego roku do Steam Early Access. Finalny produkt powinien wylądować w sprzedaży do końca tego roku.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

22 Shares
Share22
+1
Tweet