Potwierdzono kolejną grę z największego przecieku zeszłego roku

Nvidia logo
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Rok temu miał miejsce gigantyczny przeciek z serwerów firmy NVIDIA, wskutek którego w sieci pojawiła się cała masa tytułów niezapowiedzianych jeszcze produkcji. Jedną z nich było Tactics Ogre: Reborn.

Jak podaje Gematsu, w sklepie PlayStation Store przedwcześnie pojawiła się karta produktu odświeżonej gry taktycznej od Square Enix. Choć remaster do teraz nie został oficjalnie zapowiedziany, możemy być już pewni, że faktycznie powstaje i ma zadebiutować już 11 listopada.

Tactics Ogre: Reborn bazuje na remake’u oryginalnej gry z konsoli SNES. Odnowiona produkcja ma zawierać ulepszoną grafikę oraz odświeżony dźwięk, a także „zaktualizowany game design”. Tytuł ma pozostać wierny oryginalnej wizji twórców, ale zaoferować przy tym satysfakcjonujące nowości.

Na ten moment nie znamy ceny gry i próżno szukać też prezentacji rozgrywki. Na razie musimy poczekać, aż Square Enix oficjalnie zapowie odnowione Tactics Ogre.

We wspomnianym przecieku z serwerów firmy NVIDIA ujawniono między innymi Helldivers 2, Gears 6, remake Final Fantasy IX i nową grę EA Maxis. Pojawiło się w nim też sporo produkcji, które zapowiedziano jakiś czas później, w tym Crysis 4, remake Resident Evil 4, Dragon’s Dogma 2 i właśnie odświeżenie Tactics Ogre: Let Us Cling Together.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie