Ta gra od Blizzarda jeszcze nigdy nie była tak tania

Rok na rynku trzeba odpowiednio świętować.

Już od dziś Overwatch możecie kupić w nowej cenie. Produkcja jest dostępna w wersji na PC taniej o 50%, dzięki czemu możemy kupić standardową edycję za niecałe 20 euro. Natomiast Overwatch GOTY zawierające wszystkie dotychczas wydane dodatki, kosztuje niecałe 40 euro. Warto nadmienić, że edycja GOTY debiutuje właśnie dzisiaj. A co dokładnie wchodzi w skład pakietu?

Gra zawiera wszystkich bohaterów, mapy i elementy Overwatch oraz cały arsenał dodatkowej zawartości inspirowanej tym tytułem dla innych gier Blizzard Entertainment. Promocja trwa do 6 czerwca, więc pozostało jeszcze trochę czasu do namysłu.

Czas na niespodziankę

Overwatch świętuje rok od kiedy trafiło na rynek. Premiera gry miała miejsce 24 maja 2016 roku i może się poszczycić sporym gronem fanów. Z tej okazji Blizzard postanowił przygotować niespodziankę.

Dodamy trzy nowe mapy typu Arena do Salonu gier oraz udostępnimy ponad 100 nagród rocznicowych, w tym największy dotąd zestaw skórek legendarnych! Rocznicowe skrzynki z łupami można zdobywać w trakcie gry, a jedną z nich otrzymacie po zalogowaniu się między 23 maja a 12 czerwca 2017. Rocznicowe skrzynki z łupami dostępne są również w sprzedaży – ale możliwość ich zakupu zostanie zablokowana po zakończeniu wydarzenia rocznicowego – czytamy na oficjalnej stronie Overwatch. Nie pozostaje nic innego jak skorzystać.

Tymczasem mamy też dla Was rocznicowy materiał wideo związany z Overwatch.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.