Szansa na darmową grę i ponad 200 tytułów do 90% taniej!

Ruszyła wielka wyprzedaż halloweenowa na GOG.com.

W tym cyfrowym sklepie z grami bez DRM znajdziesz tylko smakołyki, zero psikusów! GOG.com przyszykoał ponad 200 halloweenowych ofert, nawet do 90% taniej. Wydaj minimum 55 zł i zgarnij bezpłatną grę, nie zapomnij też sprawdzić gier z gatunku horror w GOG Connect. Wszystko zaczyna się 26 października, o godzinie 15:00. Oto szczegóły:

Zgarnij Tales from the Borderlands BEZPŁATNIE gdy wydasz 55 zł lub więcej w trakcie wyprzedaży halloweenowej – to fabularna przygoda w szalonym świecie Borderlands i jedna z najbardziej uwielbianych przez fanów produkcji Telltale Games.

9 premier na obecny tydzień. Powrót Assasin’s Creed, bohater z polskimi korzeniami i gra, która sprzeda Nintendo Switch

Horror w GOG Connect – dodaj prawie trzydzieści przerażających gier do swojego konta w trakcie wyprzedaży, w tym: Hand of Fate, SOMA, Amnesia, Layers of Fear i nie tylko. GOG Connect to świetny sposób na rozbudowanie biblioteki GOG, pozwalający wymienić niektóre zakupy w Steam na kopię bez DRM na GOG.com – dowiedz się więcej pod adresem GOG.com/connect

I na koniec: oferty! GOG.com przygotował wyprzedaż ponad dwustu gier i pakietów z rabatami nawet do -90%. Z ciekawszych ofert:

Klasyczne Quake i DOOM (-66%); Zestaw D&D z Forgotten Realms, Ravenloft i nie tylko (-66%); Hotline Miami (-80%), Call of Cthulhu: Prisoner of Ice i Shadow of the Comet (-75%); Seria The Suffering (-20%); Darkest Dungeon (-60%) oraz rozszerzenie Crimson Court (-20%), The Vanishing of Ethan Carter (-80%), Bad Mojo Redux (-90%).

Co więcej, każdy zestaw halloweenowy jest „zestawem łączonym” – zgarnij jeszcze większe rabaty, kupując wszystkie gry w zestawie. Jeśli posiadasz już któreś z nich, musisz jedynie dobrać brakujące!

Wyprzedaż Halloweenowa 2017 trwa do 2 listopada, do godziny 23:00. Kwota potrzebna do odblokowania bezpłatnej gry może być różna w różnych regionach. Kody na bezpłatne gry będą dystrybuowane poprzez e-mail gdy osiągnięta zostanie docelowa kwota.

Źródło: GOG.com, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.