Synduality to widowiskowa gra akcji z mechami. Jest gameplay

Synduality to widowiskowa gra akcji z mechami od Bandai Namco
Newsy PC PS5 Xbox Series

Lubicie mechy i gry akcji? Jeśli tak, Bandai Namco ma coś specjalnie dla Was. Synduality to nowa strzelanka z widokiem z perspektywy trzeciej osoby, którą po raz pierwszy ujrzeliśmy na najświeższym State of Play.

Historię gry osadzono w świecie dystopijnej przyszłości, w której dziwaczne potwory i zabójcze deszcze zniszczyły świat, jaki znamy. Postać gracza oraz jej zaprzyjaźniona sztuczna inteligencja muszą zmierzyć się z wrogiem, oraz przeciwieństwami losu, aby dać ludzkości nadzieję na lepsze jutro.

Wszystko zaczęło się kilka lat temu, kiedy nasz zespół zebrał się razem i z pasją dyskutował o tym, jak możemy przebić się – lub nawet przełamać całą barierę – gatunku sci-fi. Wraz z rozwojem technologii w dzisiejszych czasach i tym, jak sztuczna inteligencja powoli staje się coraz bardziej widoczna w naszym codziennym życiu, byliśmy szczególnie zainteresowani tym, jak ludzie i SI będą ze sobą współdziałać w przyszłości. Czy będą współistnieć? Czy mają takie samo przekonanie o uczuciach, czy poczucie emocji? Czy mogą się przeplatać?

– powiedział producent Yosuke Futami

Twórcy pozwolą nam też personalizować swojego mecha nie tylko pod względem wyglądu, ale też wyposażenia. Co więcej, na naszej drodze staną nie tylko przeciwnicy sterowani przez sztuczną inteligencję, ale także prawdziwi gracze. Co ciekawe, walka PvP nie jest wymogiem i na swojej drodze możemy napotkać również przyjaźnie nastawionych graczy.

Synduality zadebiutuje w 2023 roku na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X oraz S.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie