Symulator Trawy 2014. “Rozumiemy nienawiść niektórych graczy”

Na symulatorze brykającej kozy oraz spokojnie leżącego kamienia raczej się nie skończy. Czy to jeszcze jest śmieszne?

Goat Simulator mógł naprawdę bawić, a Symulator Kamienia 2014 wywoływał uśmiech na twarzy. Co powiecie jednak na symulator zieloniutkiej trawy?


Grass Simulator 2014 to przede wszystkim… dynamicznie bujająca się trawka, realistyczna pogoda, piękne otoczenie oraz krowy. Projekt jest jeszcze na wczesnym etapie produkcji, a twórcy obiecują, że dadzą nam najdziwniejszą grę na Steamie.

Tam można właśnie zgłaszać propozycje dotyczące kierunku, w którym pójdzie Grass Simulator 2014. – Rozumiemy nienawiść bijącą z komentarzy niektórych graczy, ale części nasz pomysł naprawdę się podoba – piszą autorzy projektu na SteamCommunity.

Twórcy nietypowego symulatora – idąc za sugestiami zainteresowanych osób – wprowadzą do swojej gry np. tryb koszenia trawy potężną kosiarką. Zapowiadają również tryb krowy (grasz jako krowa), grass killers (krowy pożerają naszą trawę) czy grass lapse (zobaczymy rosnącą trawę w przyśpieszonym tempie). W mini gierki będziemy mogli grać z przyjaciółmi lub samotnie.

Cóż… autorzy Grass Simulator 2014 twierdzą, że ich projekt da nam prawdziwe chwile relaksu. Co o tym wszystkim sądzicie? Fajny pomysł? A może kolejne, dziwne symulatory przestają już Was bawić?

Symulator Trawy 2014 ma wylądować na PC, Mac, Linux

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • Paweł

    Rozumiem, że jest sens tworzenia np. Symulatora Ciężarówki, ale Symulator Kamienia czy Symulator Trawy to jest to moim zdaniem bezsensowne wyrzucanie pieniędzy. Może twórcy pomyśleli by nad bardziej złożonymi produktami? 🙂

4 Shares
Share4
+1
Tweet