Symulator Pociągu 2017 w Polsce już w październiku

Symulator Pociągu 2017 w Polsce już w październiku
Newsy PC

Gracze będą mogli zasiąść za sterami najszybszych pociągów świata już 7 października.

Wydawnictwo Techland, będące partnerem studia Dovetail Games, zapowiada wydanie na polskim rynku Symulatora Pociągu 2017.

Symulator będzie dostępny na polskim rynku razem z zestawem DLC i kuponami rabatowymi w niezwykle atrakcyjnej cenie – 79,90 zł.

Zawrotne prędkości i odwzorowane z uwzględnieniem najdrobniejszych szczegółów trasy kolejowe z całego świata. To znaki rozpoznawcze serii Symulator Pociągu. Zadaniem gracza jest przewożenie pasażerów po wiernie oddanych liniach kolejowych w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech czy USA. Walka z napiętym rozkładem jazdy toczy się też na własnoręcznie stworzonych trasach, którymi gracz może dzielić się ze społecznością zgromadzoną wokół Symulatora Pociągu 2017.

Tegoroczna edycja skupia się na najszybszych pociągach świata. Po raz pierwszy w historii w grze pojawi się francuska legenda – ekspresowy TGV. Ponadto Symulator Pociągu 2017 będzie bardziej przyjazny początkującym, którzy w trybie TS Academy nauczą się podstaw. Dodatkowo oprócz edytora, umożliwiającego tworzenia własnych tras, gracze znajdą różne tryby rozgrywki m.in. kariera, w której zmierzą się ze scenariuszami o konkretnych celach.

Wydawnictwo Techland dołożyło wszelkich starań, by pudełkowa edycja była wyjątkowa, szczególnie dla fanów serii. W cenie niższej od edycji cyfrowej otrzymają zawartość ekskluzywną: 10 nowych pociągów, w tym francuski TGV Duplex i ultranowoczesny Bombardier ALP-45DP, a także 4 nowe trasy – Hamburg-Lübeck, LGV: Marseille-Avignon oraz South Wales Coastal, North Jersey Coast Line. Dodatkowo w pudełku znajdzie się kod rabatowy – 75% na wybrane DLC.

Źródło: Techland

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia