Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Drug Dealer Simulator – były dealer konsultantem merytorycznym

Twórcy Drug Dealer Simulator traktują swoje dzieło bardzo poważnie. Chcąc możliwie najwierniej odwzorować realia życia dealera, zaprosili do współpracy byłego handlarza narkotykami.

Celem symulatorów jest dokładne odwzorowanie reprezentowanej rzeczywistości, o czym wie doskonale pracujące nad grą Drug Dealer Simulator polskie studio Movie Games. Twórcy pochwalili się, że do konsultacji merytorycznych nad grą zaprosili Michała „Małolata” Kaplińskiego. Muzyk niewątpliwie jest ekspertem w dziedzinie – przed laty odsiadywał wyrok za handel środkami odurzającymi. Oprócz fachowych porad, Małolat ma pomóc studiu w kampanii marketingowej tytułu.

„Tematyka gry i przedstawiony w niej świat nie są mi obce. (…) Podczas promocji tytułu postaram się skierować uwagę graczy na niestandardowy charakter projektu, który ujawni im >rąbek< tajemnicy życia na granicy. Nie od dziś wiadomo, że to co zakazane, jest najbardziej pociągające. Celem gry Movie Games nie jest jednak zachęcanie nikogo do stania się dealerem, wręcz przeciwnie, pokazuje do czego takie postępowanie prowadzi. Nie mogę zdradzać szczegółów projektu, ale mogę zapewnić, że ten projekt będzie dla graczy ciekawym i wyjątkowym przeżyciem”, powiedział muzyk.

W Drug Dealer Simulator naszym zadaniem będzie budowanie imperium narkotykowego od podstaw. Atutem tytułu ma być pokazanie biznesu „od kuchni”, co da graczowi możliwość wglądu w świat, który jest raczej zupełnie obcy dla przeciętnego Kowalskiego.

Gra została zapowiedziana na początku 2019, a jej premiera planowana jest na I kwartał 2020.

https://youtu.be/H6NudjiQPJM

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się