Super People we wczesnym dostępie. Darmowe „PUBG z superżołnierzami”

Super People to nowa darmowa gra w stylu PUBG, ale z supermocami
Newsy PC

We wczesnym dostępie na Steam zadebiutowało niedawno Super People. Grę nazwano już „PUBG z supermocami”. Zagramy bez żadnych opłat.

Jeżeli do tej pory nie zmęczyły Was różnego rodzaju battle royale czy podobne im sieciowe strzelanki, mamy dobrą wiadomość. Super People od Wonder Games zadebiutowało we wczesnym dostępie na platformie Steam. Każdy może grać zupełnie za darmo.

Gdy hitowe PUBG przeszło na model free-to-play, wydawać by się mogło, że era jego „kalk” już się skończyła. W końcu król stał się darmowy i może w niego grać każdy. Jak się okazuje – wcale tak nie jest. Cały czas debiutują kolejne darmowe (lub nie) gry battle royale, które próbują powtórzyć sukces PUBG-a. Czy może im się to udać? Szczerze wątpię, ale Super People bez wątpienia mocno się stara.

Super People to nowa gra, która bardzo dobitnie przypomina klasycznego PUBG-a. Mamy tutaj graczy wrzucanych na jedną sporą mapę. Celem każdego jest przetrwanie, wyeliminowanie konkurencji i zajęcie pierwszego miejsca. Bez zaskoczenia dodam, że tu również zbieramy rozsiane po mapie wyposażenie, do tego możemy craftingować konkretne uzbrojenie. Nie zasnęliście? No to mamy twista – w grze możemy korzystać z „supermocy”.

Nowe darmowe battle royale oferuje wcielenie się w postacie „superżołnierzy”, którzy mogą siać zniszczenie na polu walki za pomocą różnego rodzaju „ulepszeń”. Każdy zachowuje się inaczej, więc bez problemu da się dobrać odpowiednią postać pod własny styl gry. W trakcie rozgrywki można poprawiać nasze zdolności. Brzmi intrygująco, ale obecnie tytuł dzierży miano „średniego” wedle ocen na platformie Steam. Skoro jednak zagramy za darmo, być może samodzielne przetestowanie pozycji jest najlepszym pomysłem.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie