Street Fighter V z nową postacią. Poznajcie Juri i jej technikę walki

Street Fighter V z nową postacią. Poznajcie Juri i jej technikę walki
Filmiki z gier Newsy PC PS4

Grono postaci oferowanych przez SFV wciąż się rozrasta.

Street Fighter V zostało zasilone przez kolejnego zawodnika – powitajcie Juri i jej niebezpiecznie szybkie ciosy oraz ataki z zaskoczenia. Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak walczyć tą postacią i poznać jej ruchy, zapraszamy do poniższego filmiku, w którym Matt Edwards z Capcom wszystko pięknie wyjaśnia.

Producent zaznacza również, że w tym roku grono postaci w Street Fighter V powiększy się z 16 do 22, co oznacza sześciu dodatkowych fighterów. Którym najbardziej lubicie walczyć i jak spodobała się Wam Juri? Czekamy na komentarze!

Street Fighter V – Ibuki powraca w doskonałej formie

Jedną z wcześniej dodanych postaci do bijatyki od Capcom była Ibuki, czyli wojowniczka znana już fanom uniwersum Street Fighter. Poniższy filmik pokazuje, że dziewczyna dostała nowy strój uczennicy i jest naprawdę ciekawą zawodniczką z unikalnymi zdolnościami. Zapraszamy do oglądania!

Street Fighter V z opóźnionym trybem fabularnym

Dopiero od 1 lipca możemy pobierać tryb fabularny do Street Fighter V. Producent podzielił paczkę do ściągnięcia na dwie części po około 8 GB każda. W sumie jest zatem do ściągnięcia aż 16 GB. Najpierw należy pobrać patch 1.04 do gry, a następnie dodatek w formie trybu fabularnego. Jest on oczywiście darmowy.

Capcom pozbawił graczy trybu fabularnego w momencie debiutu gry w lutym tego roku. Stwierdził wtedy, że potrzebuje więcej czasu na jego przygotowanie, bowiem tryb fabularny jest mocno rozbudowany w porównaniu do tego, co skrywało się pod Story Mode w poprzednich odsłonach popularnej bijatyki. Producent obiecał wydanie darmowego rozszerzenia w wakacje i jak już nam wiadomo, słowa dotrzymał.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie