SteelSeries Rival 500 – nowa myszka dla gracza do MOBA i MMO

SteelSeries Rival 500 – nowa myszka dla gracza do MOBA i MMO
Newsy PC Technologie

Co powiecie na takiego gryzonia od znanego producenta?

SteelSeries rozpoczyna sprzedaż nowego produktu – Rival 500. To wieloprzyciskowa myszka stworzona z myślą o grach typu MOBA i MMO.

SteelSeries Rival 500 całkowicie odświeża wizerunek tradycyjnego, wieloprzyciskowego układu myszki poprzez wykorzystanie w projekcie analizy naturalnych dla człowieka ruchów dłoni. Stworzona z myślą o maksymalnym komforcie i wydajności, myszka Rival 500 zastępuje standardowe przyciski ułożone w formie siatki układem nowej generacji bocznych przycisków. Dzięki nim identyfikacja, klikanie i nawet najbardziej skomplikowane kombinacje mają być jeszcze prostsze do wykonania.

Nowy produkt SteelSeries prezentuje pierwsze na świecie, boczne przyciski o niskim naprężeniu. Użycie tej innowacyjnej technologii skraca drogę reakcji do tego stopnia, że gracz nie musi mocno wciskać klawiszy kciukiem. Wystarczy naturalne, ale zdecydowane kliknięcie.

Taktyczne powiadomienia

Rival 500 dysponuje stworzoną przez SteelSeries, innowacyjną technologią taktycznych, wibracyjnych powiadomień. Myszka, która do tej pory była wyłącznie urządzeniem wyjściowym, staje się bronią, która pomaga w pełni zdominować przeciwnika na wirtualnym polu bitwy. Gracze, w zależności od własnych preferencji, mogą dostosować system alarmów opartych na subtelnych impulsach. Pomaga to dostatecznie wcześnie dostrzec zagrożenie w grze oraz w ułamku sekundy zareagować na ruch rywala tuż po otrzymaniu wibracyjnego powiadomienia.

SteelSeries Rival 500
SteelSeries Rival 500

Najnowsza myszka SteelSeries informuje, kiedy odnawia się czas użycia umiejętności, kiedy kończy się amunicja, gdy spada poziom życia postaci lub gdy w trakcie rozgrywki pojawiają się inne, ważne z punktu widzenia gracza działania.

Maksymalna personalizacja

Rival 500 wyposażono w Pixart 3360, czyli najbardziej zaawansowany sensor optyczny na rynku. Umożliwia on grę nawet na 16 000 DPI. Posiada także pełne wsparcie oprogramowania SteelSeries Engine 3, które pozwala na pełną personalizację wszystkich 15 przycisków, wybór podświetlenia RGB z jednego z milionów dostępnych kolorów, wariantu efektów świetlnych oraz intensywność oraz rodzaj wibracji taktycznych powiadomień.

SteelSeries Rival 500
SteelSeries Rival 500

Klawisze myszki równomiernie rozprowadzają siłę każdego kliknięcia. Gracze uzyskują w ten sposób gwarancję na 30 milionów naciśnięć przycisków. Jako uzupełnienie trwałości, nowa konstrukcja zapewnia pewniejszy klik niż kiedykolwiek wcześniej, całkowicie eliminując przypadkowość w trakcie rozgrywki.

SteelSeries Rival 500 jest dostępny w Europie w cenie 89,99 Euro. Więcej informacji na temat najnowszej myszki dla graczy oraz innych akcesoriów do gier sygnowanych marką SteelSeries znajduje się na oficjalnej stronie producenta.

Źródło: SteelSeries, opracowanie własne

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie