SteelSeries Arctis Pro – nie tylko dla graczy

SteelSeries Arctis Pro – nie tylko dla graczy
Newsy PC Technologie

Flagowy model, Arctis Pro + GameDAC to pierwszy na świecie gamingowy system audio z certyfikatem Hi-Res.

GameDAC (DAC – Digital Audio Converter) napędza chip ESS Sabre 9018, który gwarantuje najwyższą jakość dźwięku. Arctis Pro Wireless to podwójny, bezprzewodowy bezstratny system audio Hi-Fi. Serie trzech nowych modeli dopełniają słuchawki Arctis Pro z przetwornikami przystosowanymi do przetwarzania dźwięku Hi-Fi.

Arctis Pro Wireless

Arctis Pro Wireless to podwójny, bezprzewodowy bezstratny system audio z transmiterem USB 2.4G i łącznością Bluetooth do urządzeń mobilnych. Podobnie jak Arctis Pro + GameDAC, model Wireless posiada 40,000 Hz przetworniki przystosowane do przetwarzania dźwięku Hi-Fi. Tym, co wyróżnia egzemplarz bezprzewodowy jest komplet dwóch wymiennych baterii, znany z Siberia 800 oraz Siberia 840. Każda z baterii ma żywotność co najmniej 10 godzin pracy.

Gracze mogą korzystać z łączności bezprzewodowej 2.4G i Bluetooth jednocześnie, by np. podczas grania rozmawiać przez czat głosowy lub słuchać muzyki. Zasięg nadajnika to do 12 metrów, zaś technologia automatycznego doboru kanałów sprawia, że słuchawki zawsze działają na czystej częstotliwości.

Podobnie jak GameDAC, transmiter w Arctis Pro Wireless został wyposażony w wyświetlacz OLED, który pozwoli na szybką i intuicyjną zmianę ustawień bezpośrednio z urządzenia – bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. Osoby, które chciałyby skorzystać z jeszcze większych możliwości zarządzania ustawieniami mogą skorzystać z oprogramowania SteelSeries Engine na PC.

Linia Arctis Pro jest już dostępna na oficjalnej stronie internetowej SteelSeries.com oraz w wybranych sklepach w Polsce. Sugerowana cena detaliczna modelu:

– Arctis Pro = 799 zł
– Arctis Pro + GameDAC = 1099 zł
– Arctis Pro Wireless = 1399 zł

Źródło: SteelSeries

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie