SteelSeries Apex M500 – nowa mechaniczna klawiatura dla e-sportowców

SteelSeries Apex M500 – nowa mechaniczna klawiatura dla e-sportowców
E-sport Newsy PC Polecamy Technologie

Wyposażona w gamingowe przełączniki Cherry MX Red oraz niebieskie podświetlenie LED.

Apex M500 to mój zdecydowany faworyt. W porównaniu do6Gv2, której używałem od roku, widać zdecydowany postęp technologiczny – mówi Kurtis „Aui_2000” Ling, zawodnik grający na pozycji „carry” w dywizji DotA2 w zespole Evil Geniuses.

Przełączniki Cherry MX Red

Cherry MX Red to najczęściej wybierane przez profesjonalnych graczy na całym świecie przełączniki, zapewniające szybkość i trwałość użytkowania. Ze względu na swoją wysoką pozycję w światowym rankingu przejściówek dla graczy i gwarancję na 50 milionów kliknięć, klawisze Cherry MX są bardzo istotnym elementem zestawu każdego progamera.

Oprogramowanie SteelSeries Engine

Oprogramowanie dostarcza graczom możliwość personalizacji peryferiów komputerowych. Użytkownicy mogą samodzielnie zaprogramować każdy przycisk na klawiaturze tworząc unikalne kombinacje, zaawansowane makra służące do szybszego i łatwiejszego wydawania komend oraz automatycznie uruchamiać profile gier, mając do dyspozycji nieskończoną liczbę możliwości gamingowych.

Inteligentne mocowanie kabli i technologia Anti-Ghosting

SteelSeries Apex M500 oferuje inteligentny system zarządzania okablowaniem z trzema prowadnicami kabli, które dostosowują się do ustawień klawiatury, aby wyeliminować zakłócenia i splątania. Klawiatura została w pełni wyposażona w technologię Anti-Ghosting z aktywnymi 104 przyciskami zapewniającymi precyzję niezależnie od preferowanej szybkości gry.

Klawiatura SteelSeries Apex M500 jest dostępna w Ameryce Północnej. Można ją kupić za 99,99 USD w sklepie Newegg i na SteelSeries.com. W Europie pojawi się ona w sprzedaży już wkrótce i będzie kosztować 119.99 USD.

Źródło: materiał producenta

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie