Steam zaprasza na wyprzedaż grozy z okazji Halloween. Outlast, Resident Evil, Dead Space i wiele więcej!

0 komentarzy

Dla dzieci, co się lubią bać…

Platforma Steam odpaliła kolejną wyprzedaż, która tym razem skupia się na horrorach, survivalach i wszystkiemu, co zawiera elementy grozy oraz strachu. Z przecenionej oferty można korzystać do najbliższego wtorku, czyli do 1 listopada.

Co do wyboru? Gier jest naprawdę sporo i nie sposób wszystkiego zliczyć, a obniżki sięgają nawet 80 procent. Dla przykładu, Resident Evil 4 kupimy za około 30 zł. Tyle samo kosztuje w promocji piąta część serii, a za szóstą zapłacimy niewiele więcej, około 32 zł.

Niezapomniany Outlast kosztuje natomiast około 22 zł, Dead Space zgarniemy za lekko ponad 10 zł, w Zombi od Ubisoftu zagramy za około 22 zł, a Zombie Army Trilogy to wydatek rzędu 36 zł. Jest również Metro Redux Bundle za około 32 zł czy Dead Rising 3 za około 64 zł.

To oczywiście niewielki wycinek oferty na Halloween, którą przygotowała platforma Steam. Kto chce przejrzeć całość, niech uderza na tę stronę.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się