Steam Deck coraz bliżej powszechnej dostępności. Valve ma kolejną dobrą wiadomość

Steam Deck - zdjęcie urządzenia
Newsy PC

Steam Deck wciąż nie jest dostępny do kupienia bez konieczności czekania w kolejce, ale pojawiło się kolejne światełko w tunelu. Valve ma świetną wiadomość dla graczy czekających na możliwość złożenia zamówienia.

Pracownik Valve potwierdził, że producent zwiększył pulę wiadomości e-mail wysyłanych do graczy otrzymujących możliwość zamówienia przenośnego komputera gamingowego. Oznacza to, że firma po raz kolejny zmniejszyła kolejki do zakupu sprzętu.

Dla ciekawskich – tak, maile z zamówieniami Steam Deck są wysyłane w Święto Pracy (właśnie je wysłaliśmy). Wraz z dzisiejszą wysyłką zwiększyliśmy również liczbę e-maili z zamówieniami na partię.

– potwierdził pracujący dla Valve Lawrence Yang

Na początku sierpnia potwierdzono, że produkcja Steam Decków znacznie przyspieszyła i gracze, którzy złożyli już rezerwację, powinni otrzymać możliwość złożenia zamówienia jeszcze w tym roku. Wiele wskazuje na to, że spora część zamówień zostanie zrealizowana w czwartym kwartale.

Valve zapowiedziało również, że kolejne generacje urządzeń Steam Deck są właściwie pewne. Choć konkretne plany dotyczące rozwoju linii urządzeń nie zostały jeszcze ujawnione, być może producent zabrał się już za wstępne projektowanie nowych Deecków.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie