State of Play wrzesień 2019 – podsumowanie prezentacji

Kilka ciekawych zapowiedzi i data premiery jednej z najważniejszych gier końcówki generacji. Tak się przedstawia najnowsze State of Play.

Sony dzisiaj w ciągu niecałych 20 minutach zaprezentowało kilka interesujących materiałów wideo i nowości. Oczywiście najważniejszą informacją była data premiery The Last of Us 2 – produkcja będzie do kupienia od 21 lutego 2020 roku. Dowiedzieliśmy się także, że pierwsza część wyląduje w ofercie PS Plus na październik. To jednak nie wszystko.

W trakcie prezentacji mogliśmy zobaczyć nowy fragment z Call of Duty Modern Warfare. Tradycyjnie gra zapowiada się bardzo widowiskowo. Dynamiczne sceny akcji, sporo strzelania i oczywiście wybuchów – tego nie mogło zabraknąć.

Ponadto od dziś dostępne jest L.A. Noire od Rockstara w wersji na VR. Może to być naprawdę ciekawa opcja dla posiadaczy gogli od Sony.

Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że już 22 listopada tego roku na PlayStation 4 trafi kultowa seria Civilization za sprawą szóstej części. Ciekawe, jak gra będzie się prezentować, a przede wszystkim jak w ogóle będzie się w to grało na konsoli.

Nie zabrakło też wiadomości o demie Medi Evil w PS Store, które także od dziś można sprawdzać. Premiera gry w październiku tego roku.

Dodatkowo zaprezentowany został zestaw PS4 Pro z Death Stranding. Konsola w interesujących barwach będzie w sprzedaży w ten sam dzień co sama gra od Hideo Kojimy, czyli pod koniec tego roku.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: