State of Play startuje 24 września. Co z PlayStation 5?

0 komentarzy

Sony zapowiedziało dokładną datę State of Play – imprezy, której fan japońskiego producenta i marki PlayStation nie może przegapić.

Już 24 września o godzinie 22:00 wystartuje State of Play. To właśnie wtedy Sony pokaże najnowsze gry, które mają się ukazać na przestrzeni kolejnych miesięcy. Gracze spoglądają tutaj przede wszystkim w stronę The Last of Us 2, ale też zapewne kilku innych tytułów.

Wiemy też, czego nie będzie w trakcie pokazu (będzie można go śledzić na oficjalnym kanale YouTube marki PlayStation). Z pewnością Sony nie zaprezentuje PlayStation 5. Na konkrety dotyczące nowej generacji konsoli, przyjdzie nam więc jeszcze trochę poczekać.

Swoją drogą, ciekawe czy Sony ma zamiar ujawnić PlayStation 5 dopiero na E3 2020, czy też zrobi to jeszcze w tym roku? Z biznesowego punktu widzenia zapowiedź jeszcze w 2019 byłaby kiepskim posunięciem, bo gracze mogliby odpuścić zakup dostępnego PlayStation 4 w okresie świątecznym. Na to żadna firma nie może sobie pozwolić.

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się