Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

State of Play na żywo. Dzisiaj wielki pokaz, bez PS5 – live streaming

Już dzisiejszego wieczoru wyemitowany zostanie kolejny odcinek State of Play. Wydarzenie potrwa 18 minut i zostanie w całości poświęcone grze Ghost of Tsushima.

State of Play na żywo – gdzie oglądać i kiedy?

Już dzisiaj (14 maja) o godzinie 22:00 czasu polskiego rozpocznie się live streaming State of Play. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo w poniższym okienku. Zapraszamy zatem „punkt 22” do wspólnego oglądania.

PS5 nie dzisiaj. State of Play to tylko Ghost of Tsushima

Sony już wczoraj studziło wszelkie nastroje, jakoby na dzisiejszym State of Play pojawiło się PlayStation 5. Nic z tego. Jak czytamy na oficjalnym blogu PlayStation: I dla jasności – w tym odcinku nie będzie żadnych nowości ani aktualizacji dotyczących PS5, tylko duże, piękne spojrzenie na epicką grę Sucker Punch na otwartym świecie

Cały program zostanie zatem wypełniony gameplay’em z Ghost of Tsushima od studia Sucker Punch. Będziesz mógł zapoznać się z nowymi materiałami z gry, w tym eksploracją, walką i nie tylko. 

Fabuła Ghost of Tsushima będzie miała miejsce w 1274 roku, w otwartym świecie feudalnej Japonii. Bohater Jin Sakai zmierzy się z najazdami ze strony Mongołów. Otwarty świat będzie typowy dla podobnych produkcji: na mapie znajdziemy mnóstwo ciekawych miejsc jak osady czy świątynie oferujące zadania główne oraz poboczne.

State of Play – streaming – start o 22:00:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się