Nowe gry PlayStation PS4 PS5 - grafika

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

State of Play i wieści o PS5. Kolejny przeciek i ten sam termin

Fani marki PlayStation z utęsknieniem oczekują kolejnego odcinka State of Play, który przyniesie garść informacji o PS5. Mówiło się wiele o tym, że wydarzenie jest planowane na początek sierpnia i teraz kolejny dobrze poinformowany insider pisze na Twitterze to samo.

State of Play wraz z nową porcją atrakcji o PS5 przyjdzie do nas między 5 a 11 sierpnia – twierdzi Jeff Grubb. Warto mu wierzyć? To on ujawnił np. datę The Future of Gaming, gdzie zobaczyliśmy, jak wygląda next-gen od Sony. Jest zatem spora szansa, że i tym razem informator jest… dobrze poinformowany.

Zresztą, wcześniej słyszeliśmy już dwukrotnie o początku sierpnia, jako terminie State of Play. Przypominamy, że Robert Serrano, insider, który wcześniej ujawnił pewne dokładne informacje na temat PlayStation, pisał kilka dni temu, że nowe PS5 State of Play jest planowane na 6 sierpnia, godzinę 22:00 czasu polskiego.

Wcześniej na początek sierpnia wskazywał też dziennikarz Eurogamera dodając, że Sony pokaże tym razem gry na next-gena zarówno od zespołów wewnętrznych, jak i deweloperów third-party.

Zatem albo wszyscy ulegają zbiorowej halucynacji, albo trzeba się szykować na State of Play, które Sony zapowie oficjalnie już na dniach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się