Startują beta testy GWINTA: Wiedźmińskiej Gry Karcianej

Startują beta testy GWINTA: Wiedźmińskiej Gry Karcianej
Newsy PC PS4 XOne

Czas sprawdzić, co tam przygotował CD Projekt RED.

Twórcy gry Wiedźmin ogłszają start zamkniętych beta testów GWINTA: Wiedźmińskiej Gry Karcianej, które przypadają właśnie na dzisiaj. Produkcję mogą testować posiadacze PC z systemem Windows 10 (wersja na pozostałe okienka wkrótce) oraz konsoli Xbox One (w ramach programu Game Preview). Jak podaje CD Projekt RED, ci którzy mają sprzęt od Sony, będą musieli jeszcze trochę poczekać.

Jeszcze dziś pierwsza pula graczy, którzy zapisali się do udziału w zamkniętej becie na stronie playgwent.com otrzyma zaproszenia do udziału. Gracze, którzy jeszcze nie zapisali się do udziału w zamkniętej becie, wciąż mogą to zrobić na tej stronie.

W momencie startu gra dostępna jest w angielskiej, polskiej, francuskiej, rosyjskiej, niemieckiej i portugalskiej (brazylijskiej) wersji językowej. W trakcie betatestów gra będzie wzbogacana o nowe funkcjonalności.

GWINT jest przykładem tego, że głos społeczności ma znaczenie. Pasja, z jaką zaangażowaliście się w GWINTA sprawiła, że to, co kiedyś było częścią Wiedźmina 3, dziś jest nową, samodzielną grą – komentuje Marcin Momot, starszy koordynator ds. społeczności oraz mediów społecznościowych w CD Projekt RED. – Zamknięta beta stawia właśnie na Wasz udział, dzięki któremu będziemy mogli wspólnie kształtować GWINTA – dodaje.

Źródło: CD Projekt RED

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie